Copyright Policy

Posted on

Dla użytkowników: Uwaga każdy odwiedzający tę stronę internetową. Możesz stąd pobrać wszystko tylko na komputery. Nie masz żadnego pozwolenia na komercyjne wykorzystanie jakiegokolwiek obrazu (w tle strony internetowej, tła ściany, drukowanie na sprzedaż… podobnie). Aby korzystać z nich w celach komercyjnych, musisz uzyskać zgodę pierwotnego właściciela praw autorskich na ten obraz.

dla właścicieli praw autorskich: Wszystkie obrazy na tej stronie są gromadzone z różnych zasobów dostępnych w Internecie za pośrednictwem takich wyszukiwarek i proszę wziąć pod uwagę fakt, że nie celowo rozpowszechniamy Twojej pracy. Zawsze szanujemy twoją pracę przy tworzeniu tych wspaniałych zdjęć. Ale ze względu na fakt, że korzystamy ze skryptu innej firmy, który nie ma funkcji wyświetlania informacji o kredytach i prawach autorskich. Obecnie pracujemy nad tym. Poprosiliśmy już naszych użytkowników o przestrzeganie naszych zasad dotyczących praw autorskich.

Jeśli nadal nie jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących praw autorskich. Prosimy o poświęcenie czasu na poinformowanie nas poprzez kontakt z nami. Abyśmy mogli jak najszybciej podjąć odpowiednie działania.