DMCA

Posted on

Prawie wszystkie zdjęcia wyświetlane na tej stronie są zwykle chronione prawami autorskimi dla ich konkretnych właścicieli / przesłanych plików. Polityka „krystynabochenek.pl” polegałaby na usunięciu prawie wszystkich zdjęć, które naruszają prawa autorskie. Skontaktuj się z nami, aby poprosić o usunięcie zdjęcia lub przypisać poprawny kredyt, i napisz przyczynę problemu, niezależnie od tego, czy jest to twoja osobista tapeta, którą stworzyłeś i nie chcesz się nią dzielić, a nawet czy jest to coś, co prawdopodobnie znajdzie konkretną, nieuczciwą, nieodpowiednią itd. po prostu dlatego, że strona internetowa obsługiwana przez „krystynabochenek.pl” korzysta z większości opublikowanych treści, które są przez nas publikowane lub nawet gromadzone z szerokiej gamy źródeł, w tym z bezpłatnych stron z zdjęciami lub tapetami, i może dostarczać wyłącznie do celów akademickich. Jeśli chcesz wykorzystać niektóre ze zdjęć wyświetlanych na tej stronie do jakichkolwiek innych celów, uzyskaj zgodę właściciela. „krystynabochenek.pl” nie ma rzeczywistych praw do udzielenia tego rodzaju zgody. Przesyłając zdjęcie (-a) w celu „krystynabochenek.pl”, zgadzasz się, że posiadasz zgodę właściciela na użycie stylu (-ów) z twojego zdjęcia (-ów), w przeciwnym razie masz prawo do ostatecznego zdjęcia ), które jest (są) wykorzystywane w stylu (stylach) / obrazach, które osoba przekazuje. Prawie wszystkie zdjęcia na tej stronie pochodzą zwykle z forum publicznego i publikowanych przez konsumentów.

„Zastrzeżenie:„ krystynabochenek.pl ”składa się z kolekcji zgromadzonej w Internecie. NIE jesteśmy związani z autorem tego komponentu i nie ponosimy absolutnie żadnej odpowiedzialności za materiały w tym komponencie. „

Naprawdę naszym planem jest zareagowanie na powiadomienia związane z domniemanym naruszeniem praw autorskich, które są zgodne z ustawą Digital Millennium Copyright Act. Ponadto, będziemy niezwłocznie usuwać, bez uprzedzenia, faktyczne konta oparte na nas, aby stać się „powtarzającymi się sprawcami naruszenia”. „krystynabochenek.pl” szybko zareaguje na roszczenia związane z naruszeniem praw autorskich zgłaszane w celu „krystynabochenek.pl”

Jeśli jesteś właścicielem praw autorskich lub jesteś upoważniony do zachowania dobrego właściciela praw autorskich lub nawet jakiegokolwiek wyłącznego prawa wynikającego z prawa autorskiego i uważasz, że Twoje projekty są nadal kopiowane w sposób, który obejmuje naruszenie praw autorskich, zgłoś to powiadomienie związane z naruszeniem w celu „krystynabochenek.pl” poprzez podanie wszystkich niezbędnych informacji na Stronie Kontaktowej.